Samtec Inc. HCSD-13-D-06.50-01-N
Part No.:
HCSD-13-D-06.50-01-N
Datasheet:
AetrixHCSD-13-D-06.50-01-N.pdf
Comments
HCSD-13-D-06.50-01-N Specifications
Number of Positions:
26
Number of Rows:
2
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)