Samtec Inc. IDSD-03-D-09.50-G
Part No.:
IDSD-03-D-09.50-G
Comments
IDSD-03-D-09.50-G Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Number of Positions:
6
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.792' (241.30mm, 9.50")