Samtec Inc. IDSD-05-D-04.38
Part No.:
IDSD-05-D-04.38
Comments
IDSD-05-D-04.38 Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Number of Positions:
10
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.365' (111.25mm, 4.38")