Samtec Inc. IDSD-05-D-04.50-R
Part No.:
IDSD-05-D-04.50-R
Comments
IDSD-05-D-04.50-R Specifications
Connector Type:
Socket to Socket, Reversed
Number of Positions:
10
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.375' (114.30mm, 4.50")