Samtec Inc. IDSD-05-D-11.00-T
Part No.:
IDSD-05-D-11.00-T
Comments
IDSD-05-D-11.00-T Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.917' (279.40mm, 11.00")