Samtec Inc. IDSD-05-S-13.50-T-ST8
Part No.:
IDSD-05-S-13.50-T-ST8
Comments
IDSD-05-S-13.50-T-ST8 Specifications
Connector Type:
Socket to Cable
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
1.12' (342.90mm)