Amphenol Custom Cable Q-0300J0005001M
- Part No.:
- Q-0300J0005001M
- Datasheet:
Q-0300J0005001M.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO BNC
Q-0300J0005001M Specifications
- Style:
- BNC to BNC
- 2nd Connector:
- BNC Plug
- 2nd Contact Gender:
- Male
- Length:
- 39.4" (1.0m) 3.3'
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 4 GHz