Samtec Inc. SFSD-05-28C-F-07.50-DR-NDX
Part No.:
SFSD-05-28C-F-07.50-DR-NDX
Datasheet:
AetrixSFSD-05-28C-F-07.50-DR-NDX.pdf
Comments
SFSD-05-28C-F-07.50-DR-NDX Specifications
Number of Positions:
10
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.625' (190.50mm, 7.50")