Samtec Inc. SFSDT-05-28-G-09.84-D-NDX
Part No.:
SFSDT-05-28-G-09.84-D-NDX
Datasheet:
AetrixSFSDT-05-28-G-09.84-D-NDX.pdf
Comments
SFSDT-05-28-G-09.84-D-NDX Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.820' (249.94mm, 9.84")