Samtec Inc. TFSDT-07-28-G-09.84-D-NUX
Part No.:
TFSDT-07-28-G-09.84-D-NUX
Datasheet:
AetrixTFSDT-07-28-G-09.84-D-NUX.pdf
Comments
TFSDT-07-28-G-09.84-D-NUX Specifications
Connector Type:
Plug to Plug
Number of Positions:
14
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.820' (250.00mm, 9.84")