CTS-Frequency Controls 654V20483I3T
Part No.:
654V20483I3T
Datasheet:
Aetrix654V20483I3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 204.8000MHZ LVDS SMD
Comments
654V20483I3T Specifications
Frequency:
204.8 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)