Hoffman Enclosures, Inc. DAH4002B
Part No.:
DAH4002B
Manufacturer:
Hoffman Enclosures, Inc.
Category:
Unclassified
Package:
Datasheet:
AetrixDAH4002B.pdf
Description:
230V 50/60HZ 400W 1.7A