Samtec Inc. FFMD-13-T-06.15-01-N
Part No.:
FFMD-13-T-06.15-01-N
Comments
FFMD-13-T-06.15-01-N Specifications
Connector Type:
Socket to Plug
Number of Positions:
26
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
0.025" (0.64mm)
Length:
0.513' (156.21mm, 6.15")