Samtec Inc. FFMD-13-T-07.87-01-N
Part No.:
FFMD-13-T-07.87-01-N
Comments
FFMD-13-T-07.87-01-N Specifications
Connector Type:
Socket to Plug
Number of Positions:
26
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
0.025" (0.64mm)
Length:
0.656' (200.00mm, 7.87")