Samtec Inc. FFMD-13-T-07.88-01-N-R
Part No.:
FFMD-13-T-07.88-01-N-R
Comments
FFMD-13-T-07.88-01-N-R Specifications
Connector Type:
Socket to Plug, Reversed
Number of Positions:
26
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
0.025" (0.64mm)
Length:
0.657' (200.15mm, 7.88")