Samtec Inc. FFMD-15-D-07.87-01
Part No.:
FFMD-15-D-07.87-01
Comments
FFMD-15-D-07.87-01 Specifications
Connector Type:
Plug to Plug
Number of Positions:
30
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
0.025" (0.64mm)
Length:
0.656' (200.00mm, 7.87")