Samtec Inc. FFMD-15-T-02.50-01-N
Part No.:
FFMD-15-T-02.50-01-N
Comments
FFMD-15-T-02.50-01-N Specifications
Connector Type:
Socket to Plug
Number of Positions:
30
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
0.025" (0.64mm)
Length:
0.208' (63.50mm, 2.50")