Samtec Inc. FFMD-17-D-02.56-01
Part No.:
FFMD-17-D-02.56-01
Comments
FFMD-17-D-02.56-01 Specifications
Connector Type:
Plug to Plug
Number of Positions:
34
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
0.025" (0.64mm)
Length:
0.213' (65.00mm, 2.56")