Samtec Inc. FFMD-17-D-03.25-01
Part No.:
FFMD-17-D-03.25-01
Comments
FFMD-17-D-03.25-01 Specifications
Connector Type:
Plug to Plug
Number of Positions:
34
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
0.025" (0.64mm)
Length:
0.271' (82.55mm, 3.25")