Samtec Inc. FFMD-25-S-12.00-01-SR
Part No.:
FFMD-25-S-12.00-01-SR
Comments
FFMD-25-S-12.00-01-SR Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
0.025" (0.64mm)
Length:
1.00' (304.80mm)