Samtec Inc. FFMD-25-S-15.00-01
Part No.:
FFMD-25-S-15.00-01
Comments
FFMD-25-S-15.00-01 Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
0.025" (0.64mm)
Length:
1.25' (381.00mm)