Samtec Inc. HCMD-09-T-02.50-02-S-N
Part No.:
HCMD-09-T-02.50-02-S-N
Datasheet:
AetrixHCMD-09-T-02.50-02-S-N.pdf
Comments
HCMD-09-T-02.50-02-S-N Specifications
Number of Positions:
18
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)