Samtec Inc. HCMD-12-T-07.50-02
Part No.:
HCMD-12-T-07.50-02
Datasheet:
AetrixHCMD-12-T-07.50-02.pdf
Comments
HCMD-12-T-07.50-02 Specifications
Connector Type:
Socket to Plug
Number of Positions:
24
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)