Samtec Inc. HCMD-15-D-03.50-02
Part No.:
HCMD-15-D-03.50-02
Datasheet:
AetrixHCMD-15-D-03.50-02.pdf
Comments
HCMD-15-D-03.50-02 Specifications
Connector Type:
Plug to Plug
Number of Positions:
30
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)