Samtec Inc. HCMD-15-T-03.50-01-T-N
Part No.:
HCMD-15-T-03.50-01-T-N
Datasheet:
AetrixHCMD-15-T-03.50-01-T-N.pdf
Comments
HCMD-15-T-03.50-01-T-N Specifications
Connector Type:
Socket to Plug
Number of Positions:
30
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)