Samtec Inc. HCMS-05-T-04.50-01-S
Part No.:
HCMS-05-T-04.50-01-S
Datasheet:
AetrixHCMS-05-T-04.50-01-S.pdf
Comments
HCMS-05-T-04.50-01-S Specifications
Connector Type:
Socket to Plug
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)