Samtec Inc. IDMD-04-D-02.50
Part No.:
IDMD-04-D-02.50
Datasheet:
AetrixIDMD-04-D-02.50.pdf
Comments
IDMD-04-D-02.50 Specifications
Connector Type:
Plug to Plug
Number of Positions:
8
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)