Samtec Inc. IDMD-05-D-02.50-G
Part No.:
IDMD-05-D-02.50-G
Datasheet:
AetrixIDMD-05-D-02.50-G.pdf
Comments
IDMD-05-D-02.50-G Specifications
Connector Type:
Plug to Plug
Number of Positions:
10
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)