Samtec Inc. IDMD-05-S-07.50-ST8-RW
Part No.:
IDMD-05-S-07.50-ST8-RW
Datasheet:
AetrixIDMD-05-S-07.50-ST8-RW.pdf
Comments
IDMD-05-S-07.50-ST8-RW Specifications
Connector Type:
Plug to Cable
Number of Positions:
10
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)