Samtec Inc. IDMD-05-T-03.50
Part No.:
IDMD-05-T-03.50
Datasheet:
AetrixIDMD-05-T-03.50.pdf
Comments
IDMD-05-T-03.50 Specifications
Connector Type:
Socket to Plug
Number of Positions:
10
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)