Samtec Inc. IDMD-07-T-02.50-G-RW
Part No.:
IDMD-07-T-02.50-G-RW
Datasheet:
AetrixIDMD-07-T-02.50-G-RW.pdf
Comments
IDMD-07-T-02.50-G-RW Specifications
Connector Type:
Socket to Plug
Number of Positions:
14
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)