Samtec Inc. IDSD-03-S-11.25-ST4-RW
Part No.:
IDSD-03-S-11.25-ST4-RW
Comments
IDSD-03-S-11.25-ST4-RW Specifications
Connector Type:
Socket to Cable
Number of Positions:
6
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.937' (285.75mm, 11.25")