Samtec Inc. IDSD-05-D-04.73
Part No.:
IDSD-05-D-04.73
Comments
IDSD-05-D-04.73 Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Number of Positions:
10
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.394' (120.14mm, 4.73")