Samtec Inc. IDSD-05-D-05.50
Part No.:
IDSD-05-D-05.50
Comments
IDSD-05-D-05.50 Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Number of Positions:
10
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.458' (139.70mm, 5.50")