Samtec Inc. IDSD-05-D-06.25
Part No.:
IDSD-05-D-06.25
Comments
IDSD-05-D-06.25 Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.521' (158.75mm, 6.25")