Samtec Inc. IDSD-05-D-06.30-G-RW-R
Part No.:
IDSD-05-D-06.30-G-RW-R
Comments
IDSD-05-D-06.30-G-RW-R Specifications
Connector Type:
Socket to Socket, Reversed
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.525' (160.00mm, 6.30")