Samtec Inc. IDSD-05-D-07.10
Part No.:
IDSD-05-D-07.10
Comments
IDSD-05-D-07.10 Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.592' (180.34mm, 7.10")