Samtec Inc. IDSD-05-D-07.50-G
Part No.:
IDSD-05-D-07.50-G
Comments
IDSD-05-D-07.50-G Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.625' (190.50mm, 7.50")