Samtec Inc. IDSD-05-D-07.80-G-R
Part No.:
IDSD-05-D-07.80-G-R
Comments
IDSD-05-D-07.80-G-R Specifications
Connector Type:
Socket to Socket, Reversed
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.650' (198.12mm, 7.80")