Samtec Inc. IDSD-05-D-07.87
Part No.:
IDSD-05-D-07.87
Comments
IDSD-05-D-07.87 Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.656' (199.90mm, 7.87")