Samtec Inc. IDSD-05-D-07.90
Part No.:
IDSD-05-D-07.90
Comments
IDSD-05-D-07.90 Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.658' (200.66mm, 7.90")