Samtec Inc. IDSD-05-D-08.30
Part No.:
IDSD-05-D-08.30
Comments
IDSD-05-D-08.30 Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.692' (210.80mm, 8.30")