Samtec Inc. IDSD-05-S-10.00-G-ST2
Part No.:
IDSD-05-S-10.00-G-ST2
Comments
IDSD-05-S-10.00-G-ST2 Specifications
Connector Type:
Socket to Cable
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.833' (254.00mm, 10.00")