Samtec Inc. IDSD-06-D-05.20
Part No.:
IDSD-06-D-05.20
Comments
IDSD-06-D-05.20 Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Number of Positions:
12
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.433' (132.08mm, 5.20")