Samtec Inc. IDSD-06-D-07.50-G-RW-R
Part No.:
IDSD-06-D-07.50-G-RW-R
Comments
IDSD-06-D-07.50-G-RW-R Specifications
Connector Type:
Socket to Socket, Reversed
Number of Positions:
12
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.625' (190.50mm, 7.50")