Samtec Inc. IDSD-07-D-02.50-R
Part No.:
IDSD-07-D-02.50-R
Comments
IDSD-07-D-02.50-R Specifications
Connector Type:
Socket to Socket, Reversed
Number of Positions:
14
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.208' (63.50mm, 2.50")