Samtec Inc. IDSD-07-D-03.50-G
Part No.:
IDSD-07-D-03.50-G
Comments
IDSD-07-D-03.50-G Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.292' (88.90mm, 3.50")