Samtec Inc. IDSD-07-D-03.70-G
Part No.:
IDSD-07-D-03.70-G
Comments
IDSD-07-D-03.70-G Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.308' (94.00mm, 3.70")