Samtec Inc. IDSD-07-D-04.70-G
Part No.:
IDSD-07-D-04.70-G
Comments
IDSD-07-D-04.70-G Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.392' (119.38mm, 4.70")