Samtec Inc. IDSD-07-D-08.50-T
Part No.:
IDSD-07-D-08.50-T
Comments
IDSD-07-D-08.50-T Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.708' (215.90mm, 8.50")